utorok, 11 december 2018
družstvo žien, 1. liga
družstvo mužov, 2. liga
družstvo dorasteniek, I. trieda
družstvo starších žiakov, II. trieda
družstvo mladších žiakov, II.trieda
družstvo mladších žiačok, II. trieda
zmiešané družstvo detí do 10 rokov

DETI

Kategória: zmiešané do 10 r, Názov súťaže: deti - C, Kapitán: Jaroslav Krahulec

Priezvisko a meno, registračné číslo

1. Krahulec Martin, 080806HM091
2. Babincová Sofia, 080118HZ339
3. Zríniová Karolína, 070430HZ865
4. Malová Natália, 070816HZ297
5. Kubová Natália, H, 080611HZ994

1. kolo, 1. 5. 2017, TK Červeník - TK Senica 2 : 4

4. Adamčíková Sofia - Malová Natália 6:3

3. Kučera Viktor - Zríniová Karolína 0:6

2. Danišová Denisa - Babincová Sofia 0:6

1. Halásová Vanesa - Krahulec Martin 0:6
1. št. Kučera, Halásová - Krahulec, Babincová 1:6
2. št. Adamčíková, Danišová - Zríniová, Malová 6:4

 

2. kolo, 14. 5. 2017, TK Senica - LTC Leopoldov 4 : 2

4. Kubová Natália - Vavrušková Michaela 4:6
3. Zríniová Karolína - Blašková Natália 6:3
2. Babincová Sofia - Jaroška Adam 6:1
1. Krahulec Martin - Kovář Gregor 6:2
1. št. Krahulec, Babincová - Kovář, Blašková 6:2
2. št. Zríniová, Kubová - Jaroška, Vavrušková 4:6

 

3. kolo, TK 77 Skalica (A)  - TK Senica neodohrané

 

4. kolo, 7. 5. 2017, TK Senica - AŠK Skalica 4 : 2

4. Kubová Natália - Zavadilová Nina 6:3

3. Malová Natália - Helbichová Michaela 1:6

2. Zríniová Karolína - Halás Vladimír 6:1

1. Babincová Sofia - Guzmický Dominik 7:6
1. št. Babincová, Zríniová - Guzmický, Helbichová 6:2
2. št. Kubová, Malová - Halás, Zavadilová 2:6

 

5. kolo, 13. 5. 2017, TK Senica - TK 77 Skalica (B) 4 : 2

4. Kubová Natália - Guček Kamila 5:7

3. Malová Natália - Běhal Marcel 6:4

2. Zríniová Karolína - Lachová Kristína 6:2

1. Krahulec Martin - Hertlová Martina 6:0
1. št. Krahulec, Zríniová - Hertlová, Lachová 6:1
2. št. Kubová, Malová - Běhal, Guček 2:6

 

KONEČNÉ PORADIE: 1. TK 77 Skalica (A), TK Senica, LTC Leooldov, 4. AŠK Skalica, 5. TK 77 Skliaca (B), 6. TK Červeník

MŽ d

Kategória: mladšie žiačky, Názov súťaže: II. trieda - A, Kapitán: Miroslav Jakubovič
Priezvisko a meno, registračné číslo

1. Bečková Karolína, 060609HZ124

2. Surová Tamara, 050927HZ318

3. Kartusoffová Sherrin, H, 050717HZ465

4. Kubincová Daniela, 060524HZ977

5. Ochránková Bianka, 060215HZ318

 

1. kolo, 8. 5. 2017, TK Senica - TK AS Trenčín (B) 2 : 4

4. Ochránková Bianka - Kubalová Nina 5:7, 1:6

3. Kubincová Daniela - Žilinčanová Sára 4:6, 2:6

2. Surová Tamara - Krištofová Nina 7:6, 7:6

1. Bečková Karolína - Lapšová Emma 0:6, 1:6
1. št. Ochránková, Surová - Krištofová, Žilinčanová 6:4, 5:7, 10:8
2. št. Bečková, Kartussofová - Lapšová, Bredschneiderová 1:6, 1:6

 

2. kolo, 30. 4. 2017, OZ Slávia Trnava (A) - TK Senica 4 : 2

4. skr Ochránková Bianka

3. Skukálková Sára - Kubincová Daniela 7:5, 5:7, 6:4

2. Gálová Ema - Kartusoffová Sherin 6:0, 6:0

1. Mareková Ema - Bečková Karolína 6:0, 6:0
1. št. Mareková, Gálová - Kartusoffová, Kubincová 6:1, 6:2
2. št. skr. Bečková, Ochránková

 

3. kolo, 7. 5. 2017, TK Senica - TK HSC Piešťany 0 : 6

4. Ochránková Bianka - Bodová Lea 1:6, 0:6

3. Kartusoffová Sherin - Suchá Nina 5:7, 0:6

2. Surová Tamara - Benková Lívia 1:6, 2:6

1. Stašková Lucia - Bečková Karolína 6:2, 6:3
1. št. Bečková, Kubincová - Čubuňová, Benková 2:6, 0:6
2. št. Surová, Ochránková - Suchá, Bodová 7:5, 5:7, 4:6

 

4. kolo, 28. 5. 2017, OZ Slávia Trnava (B) - TK Senica 6 : 0

4. Reháková Nina - Ochránková Bianka 6:2, 4:6, 2:10

3. Čambálová Ema - Kartussofová Sherrin 4:6, 6:4, 7:10

2. Vadovičová Lucia - Surová Tamara 6:3, 1:6, 7:10

1. Stašková Sofia - Bečková Karolína 6:2, 6:3
1. št. Stašková, Vadovičová - Bečková, Kartussofová 4:6, 4:6

2. št. Bachratá, Čambálová - Surová, Ochránková 5:7, 5:7

 

5. kolo, 4. 6. 2017, TK 77 Skalica - TK Senica 5 : 1

4. Machová Nina - Ochránková Bianka 6:0, 6:0

3. Košecká Gabriela - Kubincová Daniela 6:0, 6:1

2. Jávorková Karin - Kartusoffová Sherrin 6:0, 6:1

1. Valtavicová Monika - Surová Tamara 6:1, 6:1
1. št. Jávorková, Machová - Kartussofová, Kubincová 6:4, 4:6, 10:5

2. št. Košecká, Zdražilová - Ochránková, Surová 6:1, 5:7, 8:10

 

6. kolo, 11. 6. 2017, TK Senica - TC Veľké Kostoľany 4 : 2

4. Ochránková Bianka - Jamrichová Vanessa 0:6, 1:6

3. Kubincová Daniela - Slivová Katarína 6:4, 6:2

2. Kartusoffová Sherrin - Kalašová Nina 6:3, 7:6

1. Surová Tamara - Ceperková Kristína 4:6, 3:6
1. št. Surová, Kartusoffová - Ceperková, Kalašová 6:0, 6:4
2. št. Ochránková, Kubincová - Jamrichová, Slivová  7:6, 6:1

 

7. kolo voľno

 

KONEČNÉ PORADIE: 1. TK 77 Skalica, 2. OZ Slávia Trnava (A), 3. TK AS Trenčín (B), 4. TK HSC Piešťany, 5. TK Senica, 6. TC Veľké Kostoľany, 7. OZ Slávia Trnava (B).

MŽ ch

Kategória: mladší žiaci, Názov súťaže: II. trieda - A, Kapitán: Vlasta Přichystalová

Priezvisko a meno, registračné číslo

1. Srnánek Martin, 050910HM830

2. Višňovský Lukáš, H, 050524HM196

3. Trávnik Hugo, 060912HM780

4. Slezák Samuel, 050802HM913

 

1. kolo voľno

 

2. kolo, 30. 4. 2017, TK Senica - TK AS Trenčín B  3 : 3

4. Slezák Samuel - Farietjak Samuel 3:6, 2:6

3. Trávnik Hugo - Balážik Marek 0:6, 2:6

2. Višňovský Lukáš - Bariak Matej 6:1, 4:6, 6:3

1. Srnánek Martin - Langer Norbert 6:0, 6:0
1. št. Srnánek, Slezák - Ferjetiak, Bariak 6:1, 6:1
2. št. Višňovský, Trávnik - Balážik, Langer 7:6, 1:6, 2.6

 

3. kolo, 10 6. 2017, TK Nová Generácia - TK Senica 2 : 4

4. Švirec Adam - Slezák Samuel 4:6, 3:6

3. Rabčan Jakub - Trávnik Hugo 7:5, 5:7, 10:8

2. Lapšanský Alex - Višňovský Lukáš 7:5, 1:6, 10:8

1. Klein Adam - Srnánek Martin 0:6, 0:6
1. št. Lapšanský, Rabčan - Trávnik, Srnánek 3:6, 3:6
2. št. Švirec, Klein - Višňovský, Slezák 2:6, 1.6

 

4. kolo, 28. 5. 2017, TK Senica - TK HSC Piešťany 1 : 5

4. Slezák Samuel - David Šechný 1:6, 0:6

3. Trávnik Hugo - Dvorský Daniel 6:2, 4:6, 11:9

2. Višňovský Lukáš - Vrtiel Nicolas 1:6, 1:6

1. Srnánek Martin - Talajka Tomáš 4:6, 1:6
1. št. Srnánek, Višňovský - Talajka, Vrtiel 2:6, 3:6
2. št. Trávnik, Slezák - Dvorský, Šechný 1:6, 0.6

 

5. kolo, 4. 6. 2017, TK Senica - TC Veľké Kostolany 2 : 4

4. Slezák Samuel - Janec Samuel 1:6, 0:6

3. Trávnik Hugo - Orihel Juraj 4:6, 4:6

2. Višňovský Lukáš - Paulík Martin 0:6, 1:6

1. Srnánek Martin - Hochel Lukáš 6:0, 6:0
1. št. Srnánek, Višňovský - Paulík, Hochel 1:6, 6:4, 10:8
2. št. Trávnik, Slezák - Janec, Gnebus 1:6, 2.6

 

6. kolo, 11 6. 2017, TK 77 Skalica - TK Senica 2 : 4

4. Valovič Šimon - Slezák Samuel 6:2, 6:2

3. Schwach Peter - Trávnik Hugo 3:6, 2:6

2. Vogl Robert - Višňovský Lukáš 6:2, 6:2

1. Dvorský David - Srnánek Martin 2:6, 2:6
1. št. Schwach, Valovič - Trávnik, Srnánek 4:6, 2:6
2. št. Dvorský, Vogl - Višňovský, Slezák 4:6, 2.6

 

7. kolo, 18. 6. 2017, TK Senica - AŠK Skalica 6 : 0

4. Slezák Samuel - Horínek Lukáš 7:6, 6:4

3. Trávnik Hugo - Voleček Ondrej 6:1, 6:0

2. Višňovský Lukáš - Liščák Ondrej 6:1, 6:0

1. Srnánek Martin - Studenič Tomáš 6:0, 6:0
1. št. Srnánek, Slezák - Studenič, Horínek 6:4, 6:2
2. št. Višňovský, Trávnik - Liščák, Voleček 6:2, 6.3

 

KONEČNÉ PORADIE: 1. TC Veľké Kostoľany, 2. TK HSC Piešťany, 3. TK Senica, 4. TK Nová Generácia, 5. TK 77 Skalica, 6. TK AS Trenčín (B), 7. AŠK Skalica

SŽ ch

Kategória: starší žiaci, Názov súťaže: II. trieda - A, Kapitán: Igor Motus

Priezvisko a meno, registračné číslo

1. Motus Marcel, 030203HM213

2. Srnánek Martin, 050910HM830

3. Višňovský Lukáš, H, 050524HM196

4. Zloch Matej, 040110HM315

5. Holúbek Lukáš, H, 041111HM023

6. Trávnik Hugo, 060912HM780

 

1. kolo voľno

 

2. kolo, 29. 4. 2017, TK Senica - TK 77 Skalica  6 : 0

4. Zloch Matej - Valovič Šimon 7:5, 6:1

3. Višňovský Lukáš - Kondla Jakub 6:3, 6:1

2. Srnánek Martin - Swach Peter 6:0, 6:0

1. Motus Marcel - Dvorský David 6:0, 6:0
1. št. Motus, Srnánek - Dvorský, Swach 6:0, 6:0
2. št. Zloch, Višňovský - Valovič, Kondla 6:3, 6:3

 

3. kolo, 6. 5. 2017, TK Nová Generácia - TK Senica 3 : 3

4. Rabčan Jakub - Lukáš Holúbek 6:0, 6:0

3. Lapšanský Alex - Zloch Matej 6:1, 6:1

2. Klein Adam - Srnánek Martin 1:6, 0:6

1 Miklánek Ladislav -  Motus Marcel 0:6, 0:6
1. št. Miklánek, Lapšanský - Motus, Srnánek 1:6, 1:6
2. št. Klein, Rabčan - Holúbek, Zloch 6:2, 6:1

 

4. kolo, 27. 5. 2017, TK Senica - TK HSC Piešťany 2 : 4

4. Zloch Matej - Kutný Oskar 3:6, 0:6

3. Višňovský Lukáš - Talajka Tomáš 1:6, 0:6

2. Srnánek Martin - Melaga Samuel 6:3, 2:6, 0:6

1. Motus Marcel - Uličný Oliver 6:2, 4:6, 6:2
1. št. Motus, Srnánek - Uličný, Kutný 6:4, 6:2
2. št. Zloch, Višňovský - Talajka, Melaga 0:6, 0:6

 

5. kolo, 3. 6. 2017, TK Matchpoint Trebatice - TK Senica 3 : 3

4. Paulík Martin - Holúbek Lukáš 6:0, 6:0

3. Hochel Lukáš - Zloch Matej 6:2, 6:1

2. Jenec samuel - Srnánek Martin 3:6, 0:6

1. Orihel Juraj - Motus Marcel 1:6, 0:6
1. št. Paulík, Hochel - Motus, Srnánek 1:6, 0:6
2. št. Janec, Orihel - Holúbek, Zloch 6:3, 6:1

 

KONEČNÉ PORADIE: 1. TK HSC Piešťany, 2. TK Senica, 3. TK Matchpoint Trebatice, 4. TK Nová Generácia, 5. TK 77 Skalica

DOR. d

Kategória: dorastenky, Názov súťaže: I. trieda, Kapitán: Andrea Filová

Priezvisko a meno, Registračné číslo, Rebríček SR

1. Kerdíková Sandra Mária, H, 020108HZ643, 62

2. Kozáková Kristína, 010108HZ539, 65
3. Bolebruchová Ema, 030225HZ476, 86

4. Filová Alexandra, 020316HZ429, 203

5. Jamrichová Alexandra, 000325HZ031, 211

6. Mihálová Slávka, 40817HZ8310, 284

7. Čechová Diana, 4041119HZ9850, -

 

1. kolo, 23. 4. 2017, ŠK Blava J. Bohunice - TK Senica  4 : 3

5. Lea Remenárová - Alexandra Jamrichová 6:0, 6:1

4. Alexandra Mrvová - Alexandra Filová 6:1, 6:0

3. Emma Macháčová - Ema Bolebruchová 3:6, 1:6

2. Patrícia Hlinková - Kristína Kozáková 5:7, 4:6

1. Patrícia Junasová - Kerdíková Sandra M 6:2, 6:2
1. št. Junasová, Hlinková - Kerdíková, Kozáková 1:6, 3:6
2. št. Mrvová, Remenárová - Bolebruchová, Filová 6:2, 4:6, 6:2

 

2. kolo o 5. - 8. m, 23. 4. 2017, TK Slavia Nitra - TK Senica  4 : 3

5. Krylová Alona - Jamrichová Alexandra 6:1, 6:2

4. Kapsdorferová Paulína - Filová Alexandra 6:0, 6:2

3. Behúlová Bianca - Bolebruchová Ema 6:4, 6:3

2. Šerfőzőová Jessica D - Kozáková Kristína 2:6, 1:6

1. Macková Viktória - Kerdíková Sandra M 0:6, 6:7
1. št. Behúlová, XX - Kozáková, Filová 6:1, 6:3
2. št. Macková, Krylová - Kerdíková, Bolebruchová 0:6, 1:6

 

3. kolo o 7. - 8. miesto, TK Senica bye (v súťaži bolo 7 družstiev)
 

KONEČNÉ PORADIE: 1.-2. TC EMPIRE Trnava (A), TK Kúpele Piešťany, 3.-4. MBTK Dunajská Streda, ŠK Blava 1928 J.Bohunice, 5.-6.TC EMPIRE Trnava B, TK Slávia SPU Nitra A, 7. TK Senica

ŽENY

Kategória: ženy, Názov súťaže: extraliga, Kapitán: Vlasta Přichystalová

Priezvisko a meno, Registračné číslo, Rebríček SR

 1. Schwarcová Natália, H, 010717HZ9252, 44

 2. Kerdíková Petra Mária, H, 990922HZ213, 30

 3. Rogulski Patrícia, H, 730105HZ959, 119

 4. Machálková Monika, 920716Z046, 58

 5. Hránková Viktória H, 930715HZ699, 66

 6. Kozáková Kristína, 010108HZ539, 69

 7. Valachovičová Monika, 831128HZ738, 192

 8. Svedková Jana, 960909HZ975, 135

 9. Kršková Adriana, 971217HZ068, 119

10. Přichystalová Vlasta, 670922HZ5741 192

 

1. kolo - vyraďovacia časť
TC EMPIRE Trnava - TK Žilina 6:1, TK Slávia STU Bratislava - TK Slávia SPU Nitra 2:5, TK Kúpele Piešťany - HTC Hlohovec 4:3, TK Senica - TK Slovan Bratislava 1:6

 

2. kolo
o 1. až 4. miesto: TC EMPIRE Trnava - TK Slávia SPU Nitra 6:0 , TK Kúpele Piešťany - TK Slovan Bratislava 0:5

o 5. až 8. miesto: TK Žilina - TK Slávia STU Bratislava 4:3, HTC Hlohovec - TK Senica 5:2

 

3. kolo

o 1. miesto: TK Slovan Bratislava - TC EMPIRE Trnava 3:4

o udržanie sa v extralige: TK Senica - TK Slávia STU Bratislava 1:4

CELKOVÉ PORADIE: 1. TC EMPIRE Trnava ( A ), 2. TK Slovan Bratislava, 3. TK Slávia SPU Nitra, 4. TK Kúpele Piešťany, 5. HTC Hlohovec, 6. TK Žilina, 7. TK Slávia STU Bratislava, 8. TK Senica (zostup do 1. ligy)

 

1. 5. 2017, TK Senica - TK Slovan Bratislava  1 : 6

5. Hranková Viktória - Zorgovská Natália 7:5, 6:4

4. Machálková Monika - Jablonovská Jana 0:6, 2.6

3. Rogulski Patrícia - Vajdová Natália 2:6, 1:6

2. Kerdíková Petra - Janušková Timea 6:1, 2:6, 4:6
1. Schwarcová Natália - Hončová Michaela 0:6, 1:6

1. št. Kerdíková, Rogulski - Hončová, Vajdová N 2:6, 5:7
2. št. Kozáková, Schwarcová - Jablonovská, Jarušková 1:6, 1:6

 

3. 5. 2017, HTC Hlohovec - TK Senica  5 : 2

5. Sujová Dominika - Hránková Viktória 3:6, 6:3, 6:2

4. Parajová Simona - Machálková Monika 6:3, 6.2

3. Šedénková Jarina - Rogulski Patrícia 2:6, 1:6

2. Mikulčíková Martina - Kerdíková Petra M 0:6, 6:3, 0:6
1. Svatíková Laura - Schwarcová Natália 6:3, 6:2

1. št. Svatíková, Parajová - Hránková, Machálková 6:2, 6:2
2. št. Šedenková, Sujová - Kerdíková, Rogulski 2:6, 6:2, 6:2

 

5. 5. 2017, TK Senica - TK Slávia STU Bratislava  1 : 4

5. Kozáková Kristína - Tabaková Romana 2:6, 1:6

4. Hránková Viktóra - Česneková Šarlota 1:6, 2.6

3. Rogulski Patrícia - Krausková Michaela 6:0, 6:0

2. Kerdíková Petra M - Cibáková Barbora 3:6, 1:6
1. Schwarcová Natália - Milátová Sofia 5:7, 5:7

MUŽI

Kategória: muži, názov súťaže: 2. liga, kapitán: Andrej Slezák

Priezvisko a meno, Registračné číslo, Rebríček SR

 1. Kling Miroslav, 020316HZ429

 2. Šrámek Marek, H, 850821HM450, 80

 3. Čepka Adam, 030225HZ476, 316

 4. Slezák Andrej, 040817HZ831, 316

 5. Čepka Pavol, 010108HZ539, 614

 6. Wágner Tomáš, 000325HZ031

 7. Štefík Ivan, 791001HM465, 181

 8. Ondrej Peter, H, 770318HM027, 148

 9. Macek Erich, 730509HM319, 252

10. Babík Martin, 730224HM480

11. Slezák Juraj, 010108HZ539, 614

 

1. kolo, 22. 4. 2017, TK Senica - TK Jednotka  3 : 4

5. Macek Erich - Kunštacký Milan 6:4, 6:4

4. Štefík Ivan - Murár Adam 6:0, 6:0

3. Slezák Andrej - Hochel Juraj 5:7, 2:6

2. Čepka Adam - Oravec Jakub 4:6, 5:7

1. Šrámek Marek - Minárik Krištof 6:4, 4:6, 4:6
1. št. Šrámek, Čepka A - Minárik Oravec 4:6, 5:7
2. št. Štefík, Slezák - Chochel, Kunštacký 6:2, 6:2

 

2. kolo, 29. 4. 2017, TK Tlmače - TK Senica  5 : 2

5. Noga Adam - Macek Erich 1:6, 3:6

4. Magdolen Anton - Štefík Ivan 1:6, 3:6

3. Rafaj Martin - Čepka Pavol 6:0, 6:2

2. Horný Maroš - Slezák Andrej 6:1, 6:0

1. Smrťka František - Šrámek Marek 7:6, 6:0
1. št. Smrťka, Horný - Macek, Štefík 6:1, 6:1
2. št. Rafaj, Magdolen - Čepka P, Slezák 6:2, 6:4

 

3. kolo, 6. 5. 2017, TK Senica - TK Zlaté Moravce  4 : 3
5. Babík Martin - Novota Ján 6:1, 6:3

4. Štefík Ivan - Jakubovič Dávid 6:1, 6:2

3. Čepka Pavol - Jonis Roman 2:6, 1:6

2. Slezák Andrej - Valkovič Tomáš 4:6, 5:7

1. Šrámek Marek - Gajdoš Juraj 6:4, 3:6, 6:4
1. št. Slezák, Babík - Jakubivič, Gajdoš 4:6, 1:6
2. št. Šrámek, Štefík - Valkovič, Jonis 6:3, 6:2

 

4. kolo, 27. 5. 2017, TK Pro Set Bratislava - TK Senica 4 : 3
5. Marček Peter - Babík Martin 6:0, 6:2

4. Dobrý  Martin - Macek Erich 6:1, 7:5

3. Kučer Boris - Ondrej Peter 6:1, 6:4

2. Lipták Michal - Štefík Ivan 0:6, 2:6

1. Krajčík Andrej - Šrámek Marek 7:5, 1:6, 2:6
1. št. Lipták, Marček - Šrámek, Ondrej 4:6, 2:6
2. št. Krajčík, Dobrý - Čepka, Štefík 7:5, 2:6, 6:3

 

5. kolo, 3. 6. 2017, TK Senica - ŠK ŠOG Nitra 5 : 2
5. Babík Martin - Bajtoš Roland 4:6, 3:6

4. Macek Erich - Hvizd Marek 7:5, 2:6, 6:4

3. Ondrej Peter - Košovan Jozef 6:3, 6:1

2. Štefík Ivan - Dermek Stanislav 6:1, 6:2

1. Šrámek Marek - Kožár František 6:1, 6:1
1. št. Macek, Babík - Bajtoš, Hvizd 4:6, 4:6
2. št. Šrámek, Čepka - Košovan, Kožár 6:4, 3:6, 6:4

 

6. kolo, 10. 6. 2017, TK Želiezovce - TK Senica 1 : 6
5. Török Zsollt - Babík Martin 1:6, 1:6

4. Pizúr Martin - Macek Erich 2:6, 1:6

3. Bubák Alexander - Ondrej Peter 3:6, 3:6

2. Mičík Ján - Štefík Ivan 3:6, 7:5, 4:6

1. Gašparetz Alexander - Šrámek Marek 1:6, 3:6
1. št. Gašparetz, Mišík - Štefík, Šrámek 4:6, 4:6
2. št. Pizút, Török - Macek, Ondrej 7:5, 7:5

 

7. kolo, 17. 6. 2017, TK Senica - TC Draci Matúškovo (B) 6 : 1
5. Macek Erich - Zelenák Ivan 6:1, 6:0

4. Ondrej Peter - Potás Juraj 6:0, 6:1

3. Štefík Ivan - Heriban Peter 6:3, 6:0

2. Čepka Pavel - Fekete Richard 0:6, 2:6

1. Šrámek Marek - Klement Juraj 6:1, 7:6
1. št. Čepka, Šrámek - Zelenák, Potásch 6:2, 6:3
2. št. Ondrej, Macek - Klement, Heriban 6:2, 7:5

 

KONEČNÉ PORADIE: 1. TK Jednotka, 2. TK Tlmače (A), 3. TK Proset Bratislava (A), 4. TK Senica, 5. TK EES Želiezovce, 6. TC Draci Matúškovo (B), 7. ŠK ŠOG Nitra, 8. TL Zlaté Moravce (A)

MLÁDEŽ

deti do 10 rokov, 3. kolo, 13. 5. 2017, TK Senica - Skalica

mladšie žiačky, 3. kolo, 7. 5. 2017, TK Senica - TK HSC Piešťany 0 : 6

mladšie žiačky, 1. kolo, 8. 5. 2017, TK Senica - TK AS Trenčín (B)

mladší žiaci, 1. kolo, 30. 4. 2017, TK Senica - TK AS Trenčín B 3 : 3

mladší žiaci, 4. kolo, 28. 5. 2017, TK Senica - TK HSC Piešťany 1 : 5

mladší žiaci, 7. kolo, 18. 6. 2017, TK Senica - AŠK Skalica 6 : 0

starší žiaci, 2. kolo, 29. 4. 2017, TK Senica - TK 77 Skalica 6 : 0

starší žiaci, 4. kolo, 27. 5. 2017, TK Senica - TK HSC Piešťany 2 : 4

ŽENY

ženy, 1. kolo, 1. 5. 2017, TK Senica - TK Slovan Bratislava 1 : 6

ženy, 3. kolo, 5. 5. 2017, TK Senica - TK Slávia STU Bratislava 1 : 4

MUŽI

muži, 1. kolo, 22. 4. 2017, TK Senica - TK Jednotka 3 : 4

muži, 3. kolo, 6. 5. 2017, TK Senica - TK Zlaté Moravce 4 : 3

muži, 5. kolo, 3. 6. 2017, TK Senica - ŠK ŠOG Nitra 5 : 2

muži, 7. kolo, 17. 6. 2017, TK Senica - ŠK Draci Matúškovo 6 : 1