utorok, 27 september 2022

 

Vyhlasovanie športovcov roka

Dom kultúry Senica, 26. 2. 2016

 

sr1msr2m

 

Ema Bolebruchová hrá razantný, útočný tenis s prvkami estetičnosti. V sezóne 2015 hrala najmä v kategórii ml. žiačok a zúčastnila sa aj turnajov SŽ. V kategórii MŽ boli jej najúspešnejšie turnaje v Slávii STU Bratislava a TC Topoľčany, v ktorých skončila vo dvojhre aj vo štvorhre až vo finále. Ešte bola trikrát v semifinále dvojhry a dvakrát vo finále štvorhry. V rebríčku SR za rok 2015 sa umiestnila v kategórii MŽ na 13. mieste. Trénuje ju Ivan Štefík.

 

Nábor do prípravky

TK Senica, 12. 5. 4. 2016

 

naborm1naborm2

 

Do náboru sa zapojili: Andrej Mihál vytvoril propagačné plagáty. Adriana Kršková ich rozniesla na ZŠ v Senici. Úvodné informácie rodičom predniesli predseda a podpredseda klubu. Akcia bola úspešná, na 1. tréning prišlo 8 detí.

 

Udeľovanie cien Osobnosť Senice

dom kultúry Senica, 22. 11. 2016

 

Ján Paška rodák z Trenčína prišiel do Senice  v r. 1970. K športu mal blízko od mladosti, preto aj v našom meste pokračoval v rekreačnom športovaní. Tenis v Senici je spojený s jeho menom od 24. 1. 1976, kedy aj jeho pričinením vznikol Tenisový oddiel TJ SH Senica. Bola tým naplnená myšlienka skupiny tenistov, s ktorou  sa v roku 1975 podieľal v akcii Z na výstavbe dvoch tenisových dvorcov za mestským kúpaliskom. Stal funkcionárom, hráčom aj trénerom mládeže. Najväčšie športové úspechy  dosiahol ako tréner v roku 1983, keď sa jeho zverenec Michael Rusnák umiestnil v slovenskom rebríčku na 6. mieste a v rokoch  2002 až 2006 s vlastnými odchovancami v základnej zostave hrali 1. ligu mužov. Za športové krédo považuje Svojim zverencom na tréningoch zdôrazňuje, že „tenis je hra a hra je zábava“ a „nevzdávať sa bez boja“.

 

Valné zhromaždenie klubu

TK Senica, 21. 4. 2016

 

vz1mvz3m

 

Príhovor predsedu klubu
Schádzame sa opäť po roku, aby sme zhodnotili rok minulý a priblížili si úlohy v nasledujúcom období. Hneď úvodom môžeme konštatovať, že máme za sebou úspešný rok. Za najväčšie pozitívum môžeme považovať, že sme zabezpečili chod klubu.

 

celý príhovor v pdf

viac

 

Challenge day

TK Senica, 24. 6. 2016

 

cd1mcd2m

 

Náš klub prispel do súťaží poskytnutím kurtov a organizáciou turnaja dospelých. 30-stupňové horúčavy odradili niekoľkých prihlásených. V voch skupinách hral každý s každým, prví dvaja postúpili do semifinále. Umiestninie: 1. Ivan Spiššák (TK Senica), 2. Ľubomír Pšurný (Čáčov), 3. Rastislav Vartiak (MÚ), 4. Peter Petrovič (Gbely).

 

Vianočné stretnutie

krytá hala Senica, 23. 12. 2016

 

Stretli sme sa o ôsmej ráno, pripravili vianočný stromček, občerstvenie (každý niečím prispel), muziku a samozrejme malé darčeky. Potom už začala zábava. Hrali sme rôzne športové hry asi hoďku a potom sme už rozohrali exibičný vianočný turnaj v dvojhre aj štvorhre. Boli sme rozdelení do dvoch skupín a body z jednotlivých zápasov sa spočítali celému družstvu. Ale keďže išlo o zábavu, tak sme nakoniec vyhrali všetci.

trénerka Vlasta Přichystalová

 

Školenie rozhodcov

NTC Bratislava, 22.-23. 4. 2016

 

cd1mskolm2

 

Z nášho klubu boli vyškolení Adriana Kršková, Andrej Mihál a Ivan Spiššák. Oprávnenie rozhodovať na turnajoch nižšej triedy chcú využiť najmä pri organizovaní turnajov v klube... čo tiež prispieva k dobrému menu TK Senica.

 

Ukončenie súťaží družstiev

TK Senica, 20. 8. 2016

 

zs2mzs4m

 

Družstvá našich žien (1. liga) a mužov (2. liga) ukončili úspešnú sezónu 2. ročníkom športovo-spoločenskej akcie. Za postup do najvyššej súťaže prevzali prítomné hráčky pamätnú plaketu. Potom nasledovali zápasy a posedenie pri občerstvení.

 

Výsledky dvojhry: Štefík - Machálová 2:0, Macek - Svedková 2:0, Kling - Bartošková, Přichystalová - xx, Kozáková - xxx. Akciu organizovali Erich Macek a Vlasta Přichystalová.

Odovzdávanie plakiet družstvu žien

 

 

Odovzdávanie medailí družstvu mužov