piatok, 19 október 2018
družstvo žien, 1. liga
družstvo mužov, 2. liga
družstvo dorasteniek, I. trieda
družstvo starších žiakov, II. trieda
družstvo mladších žiakov, II.trieda
družstvo mladších žiačok, II. trieda
zmiešané družstvo detí do 10 rokov

DETI

Kategória: deti do 10 r, Názov súťaže: deti - A, Kapitán: Martin Bečka

Priezvisko a meno, registračné číslo

1. Martin Srnánek, 050910HM830

2. Magdaléna Zelenáková, 060530HZ297

3. Karolína Bečková, 060609HZ124

4. Trávnik Hugo, 060912HM780

5. Simona Pagáčová, 070920HZ022

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. kolo, 23. 4. 2016, TK Senica - TK 77 Skalica  2 : 4

1. Ochránková Bianka - Černinová Diana 6:4

2. Kačabová Sabrina - Zdražilová Jasmína 3:6

3. Bečková Karolína - Kabzáni Krištof 2:6

4. Trávnik Hugo - Schwach Adrián 1:6

1. št. Ochránková, Zelenáková - Kabzáni, Zdražilová 2:6

2. št. Bečková, Trávnik - Schwach, Černinová 7:5

---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

2. kolo, 7. 5. 2016, TK Senica - TK Asics Trenčín  1 : 5

1. Ochránková Bianka - Bredeschneiderová Nina 6:4

2. Kačabová Sabrina - Krištofová Nina 0:6

3. Bečková Karolína - Straková Sára 1:6

4. Trávnik Hugo - Urbanovský Peter 1:6

1. št. Trávnik, Bečková - Urbanovský, Bredeschneiderová 6:7

2. št. Kačabová, Ochránková - Krištofová, Straková 0:6

---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

3. kolo, 8. 5. 2016, Fortuna Trnava (A) - TK Senica  5 : 1

1. Minarič Dávid - Ochránková Bianka 2:6

2. Bilec Jaroslav - Kačabová Sabrina 1:6

3. Cíferská Linda - Bečková Karolína 1:6

4. Bleier Karolína - Trávnik Hugo 6:0

1. št. Bilec, Minarič - Kačabová, Ochránková 6:0

2. št. Bleier, Cíferská - Trávnik, Bečková 6:0

---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

KONEČNÉ PORADIE: 1. - 3. TK Asics Trenčín, Fortuna Trnava (A), TK 77 Skalica, 4. TK Senica, 5. TK Matchpoint Trebatice 

Kategória: deti do 10 r, Názov súťaže: deti - A, Kapitán: Jozef Trávnik

Priezvisko a meno, registračné číslo

1. Trávnik Hugo, 060912HM780

2. Bečková Karolína, 060609HZ124

3. Zelenáková Magdaléna, 060530HZ297

4. Kačabová Sabrina, 070414HZ465

5. Zríniová Karolína, 070430HZ865

6. Ochránková Bianka, 060215HZ318

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. kolo, 23. 4. 2016, TK Senica - TK 77 Skalica  2 : 4

1. Ochránková Bianka - Černinová Diana 6:4

2. Kačabová Sabrina - Zdražilová Jasmína 3:6

3. Bečková Karolína - Kabzáni Krištof 2:6

4. Trávnik Hugo - Schwach Adrián 1:6

1. št. Ochránková, Zelenáková - Kabzáni, Zdražilová 2:6

2. št. Bečková, Trávnik - Schwach, Černinová 7:5

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. kolo, voľno

----------------------------------------------------------------------------------------------------------  

3. kolo, 7. 5. 2016, TK Senica - TK Asics Trenčín  1 : 5

1. Ochránková Bianka - Bredeschneiderová Nina 6:4

2. Kačabová Sabrina - Krištofová Nina 0:6

3. Bečková Karolína - Straková Sára 1:6

4. Trávnik Hugo - Urbanovský Peter 1:6

1. št. Trávnik, Bečková - Urbanovský, Bredeschneiderová 6:7

2. št. Kačabová, Ochránková - Krištofová, Straková 0:6

---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

4. kolo, 8. 5. 2016, Fortuna Trnava (A) - TK Senica  5 : 1

1. Minarič Dávid - Ochránková Bianka 2:6

2. Bilec Jaroslav - Kačabová Sabrina 1:6

3. Cíferská Linda - Bečková Karolína 1:6

4. Bleier Karolína - Trávnik Hugo 6:0

1. št. Bilec, Minarič - Kačabová, Ochránková 6:0

2. št. Bleier, Cíferská - Trávnik, Bečková 6:0

---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

5. kolo, 14. 5. 2016, TK Matchpoint Trebatice - TK Senica  1 : 5

1. Mosná Katarína - Ochránková Bianka 2:6

2. Slivová Katarína - Zríniová Karolína 4:6

3. Vatrt Denis - Bečková Karolína 6:3

4. Kopečný Peter - Trávnik Hugo 1:6

1. št. Slivová, Mosná - Zríniová, Ochránková 1:6

2. št. Vatrt D, Vatrt E - Bečková,Trávnik 3:6

---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

KONEČNÉ PORADIE: 1. - 3. TK Asics Trenčín, Fortuna Trnava (A), TK 77 Skalica, 4. TK Senica, 5. TK Matchpoint Trebatice 

Kategória: deti do 10 r, Názov súťaže: deti - A, Kapitán: Jozef Trávnik

Priezvisko a meno, registračné číslo

1. Trávnik Hugo, 060912HM780

2. Bečková Karolína, 060609HZ124

3. Zelenáková Magdaléna, 060530HZ297

4. Kačabová Sabrina, 070414HZ465

5. Zríniová Karolína, 070430HZ865

6. Ochránková Bianka, 060215HZ318

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. kolo, 23. 4. 2016, TK Senica - TK 77 Skalica  2 : 4

1. Ochránková Bianka - Černinová Diana 6:4

2. Kačabová Sabrina - Zdražilová Jasmína 3:6

3. Bečková Karolína - Kabzáni Krištof 2:6

4. Trávnik Hugo - Schwach Adrián 1:6

1. št. Ochránková, Zelenáková - Kabzáni, Zdražilová 2:6

2. št. Bečková, Trávnik - Schwach, Černinová 7:5

---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

2. kolo, voľno

---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

3. kolo, 7. 5. 2016, TK Senica - TK Asics Trenčín  1 : 5

1. Ochránková Bianka - Bredeschneiderová Nina 6:4

2. Kačabová Sabrina - Krištofová Nina 0:6

3. Bečková Karolína - Straková Sára 1:6

4. Trávnik Hugo - Urbanovský Peter 1:6

1. št. Trávnik, Bečková - Urbanovský, Bredeschneiderová 6:7

2. št. Kačabová, Ochránková - Krištofová, Straková 0:6

---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

4. kolo, 8. 5. 2016, Fortuna Trnava (A) - TK Senica  5 : 1

1. Minarič Dávid - Ochránková Bianka 2:6

2. Bilec Jaroslav - Kačabová Sabrina 1:6

3. Cíferská Linda - Bečková Karolína 1:6

4. Bleier Karolína - Trávnik Hugo 6:0

1. št. Bilec, Minarič - Kačabová, Ochránková 6:0

2. št. Bleier, Cíferská - Trávnik, Bečková 6:0

---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

5. kolo, 14. 5. 2016, TK Matchpoint Trebatice - TK Senica  1 : 5

1. Mosná Katarína - Ochránková Bianka 2:6

2. Slivová Katarína - Zríniová Karolína 4:6

3. Vatrt Denis - Bečková Karolína 6:3

4. Kopečný Peter - Trávnik Hugo 1:6

1. št. Slivová, Mosná - Zríniová, Ochránková 1:6

2. št. Vatrt D, Vatrt E - Bečková,Trávnik 3:6

---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

KONEČNÉ PORADIE: 1. - 3. TK Asics Trenčín, Fortuna Trnava (A), TK 77 Skalica, 4. TK Senica, 5. TK Matchpoint Trebatice 

D

Kategória: dorastenky, názov súťaže: II. trieda - A, Kapitán: Andrea Filová
Priezvisko a meno, Registračné číslo, Rebríček SR

1. Kozáková Kristína, 010108HZ539, 68

2. Bolebruchová Ema, 030225HZ476

3. Filová Alexandra, 020316HZ429, 179

4. Jamrichová Alexandra, 000325HZ031, 311

5. Mihálová Slávka, 040817HZ831

6. Fischerová Karin, 030502HZ714

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. kolo, 24. 4. 2016, TC Moravský sv. Ján - TK Senica  3 : 5

4. Hladíková Norika - Jamrichová Alexandra 6:2, 1:6, 3:6

3. Krajčírová Natália - Filová Alexandra 6:1, 6:1

2. Hladíková Patrícia - Bolebruchová Ema 0:6, 0:6

1. Samková Vanesa - Kozáková Kristína  0:6, 0:6

1. št. Samková, Hladíková P - Kozáková, Bolebruchová 2:6, 0:6

2. št. Hladíková N, Krajčírová - Jamrichová, Filová 6:1, 6:1

---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

2. kolo, 1. 5. 2016, TK Senica - TK 77 Skalica  8 : 0

4. Jamrichová Alexandra - Horáková Aneta 6:2, 6:2

3. Filová Alexandra - Zaňátová Andrea 6:3, 6:1

2. Bolebruchová Ema - Čelústková Klára 6:1, 6:0

1. Kozáková Kristína - Jesenská Zuzana 6:1, 6:1

1. št. Kozáková, Bolebruchová - Jesenská, Horáková 6:1, 6:0

2. št. Filová, Jamrichová - Čelústková, Zaňátová 6:1, 6:3

---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

3. kolo, 20. 6. 2016, TK Nová Generácia - TK Senica  5 : 3

4. Kovačovičová Nikola - Fischerová Karin 6:0, 6:0

3. Bibzová Alexandra - Jamrichová Alexandra 6:3, 6:0

2. Uhlíková Beata - Filová Alexandra 6:2, 2:6, 6:1

1. Štefániková Nina - Kozáková Kristína 2:6, 1:6

1. št. Kovačovicová, Štefániková - Fischerová, Jamrichová 6:0, 6:0

2. št. Bibzová Uhlíková - Filová, Kozáková 4:6, 3:6

---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

4. kolo, 29. 5. 2016, TK Senica - Ostrov Trenčín  5 : 3

4. Mihálová Slávka - Barteková Sára 6:3, skr.

3. Filová Alexandra - Janegová Kristína 1:6, 2:6

2. Bolebruchová Ema - Fabová Nina 6:0, 6:2

1. Kozáková Kristína - Čisecká Sandra 6:2, 6:4

1. št. Filová, Mihálová - Čisecká, Fabová 0:6, 6:7

2. št. Kozáková, Bolebruchová - Janegová, Barteková skr

---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

5. kolo, 5. 6. 2016, TK V. Kostoľany - TK Senica  1 : 7

4. Bernátová - Jamrichová Alexandra 1:6, 0:6

3. Porubská - Filová Alexandra 6:1, 6:7, 6:1

2. Radošovská - Bolebruchová Ema 1:6, 0:6

1. Michalčíková - Kozáková Kristína  0:6, 1:6

1. št. Radošovská, Cisárová - Kozáková, Bolebruchová 0:6, 0:6

2. št. Letková, Radošovská - Jamrichová, Filová 0:6, 0:6

---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

6. kolo, 16. 6. 2016, TK Senica - AŠK Skalica  6 : 2

4. Fisherová - Ferenczová 3:6, 4:6

3. Jamrichová Alexandra - Ptáčková 0:6, 2:6

2. Filová Alexandra - Romančíková 7:5, 6:3

1. Kozáková KristínaKočková 6:2, 6:3

1. št. Kozáková, Bolebruchová - Kočková, Ptáčková 6:2, 6:1

2. št. Jamrichová, Filová - Kožíšková, Ferenczová 6:0, 6:1 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

KONEČNÉ PORADIE: 1. TK Senica, 2. Ostrov Trenčín, 3. AŠK Skalica, 4. Tennis club Veľké Kostoľany, 5. TK Nová Generácia, 6. TK 77 Skalica, 7. TC Moravský svätý Ján

ŽENY

Kategória: ženy, Názov súťaže: 1. liga, Kapitán: Vlasta Přichystalová

Priezvisko a meno, Registračné číslo, Rebríček SR

 1. Svedková Jana, 960909HZ975, 30

 2. Kršková Adriana, 971217HZ068, 34

 3. Machálková Monika, 920716Z046

 4. Višňovská Viktória H, 980814HZ817

 5. Přichystalová Vlasta, 670922HZ574, 98

 6. Bartošková Gabriela, 830201HZ978

 7. Kozáková Kristína, 010108HZ539

 8. Rehušová Alexandra, 960126HZ563, 123

 9. Jablonická Petra, 950906HZ194, 73

10. Babczynski Jessica, 960309HZ853

11. Krištofová Eliška, 990224HZ679, 57

---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

1. kolo, 25. 4. 2015, AŠK Skalica - TK Senica  2 : 5

5. Lucie Hotařová - Alexandra Rehušová 4:6, 0:6

4. Alžbeta Blahová - Gabriela Bartošková 1:6, 1:6

3. Ivana Kočková - Vlasta Přichystalová 6:2, 6:1

2. Lucia Kubová - Monika Machálková 2:6, 2:6

1. Tereza Schmidová - Adriana Kršková 6:7, 6:3, 6:1

1. št. Schmidová, Hotařová - Kršková, Přichystalová 2:6, 3:6

2. št. Kubová, Kočková - Machálková, Bartošková 4:6, 1:6

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. kolo, 2. 5. 2015, TK Senica - TK Vrútky  5 : 2

5. Petra Jablonická - Natália M Beláková 6:2, 6:0

4. Gabriela Bartošková - Barbora Kalnická  6:2, 6:1

3. Machálková Monika - Júlia Zacharidesová 6:0, 6:0

2. Adriana Kršková - Karin Liptaiová 6:1, 7:5

1. Jana Svedková - Kristína M Beláková 3:6, 4:6

1. št. Svedková, Machálková - Beláková, Kalnická 6:1, 6:3

2. št. Kršková, Přichystalová - Liptaiová, Zacharidesová 5:7, 3:6

---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

3. kolo, 29. 5. 2015, TK Ružomberok - TK Senica  3 : 4

5. Nina Ličková - Alexandra Rehušová 6:4, 6:3

4. Barbora Birčeková - Kristína Kozáková 4:6, 4:6

3. Henrieta Húšťová - Vlasta Přichystalová 6:3, 6:4

2. Romana Tarajová - Monika Machálková 1:6, 4:6

1. Frederika Tarajová - Jana Svedková 6:7, 7:6, 0:6

1. št. Tatajová F, Húšťová - Machálková, Svedková 3:6, 0:6

2. št. Ondrášková, Tarajová R - Přichystalová, Kozáková 7:6, 7:5

----------------------------------------------------------------------------------------------------------  4. kolo,  30. 5. 2015, TK Senica - TK Hanaka Zl. Moravce  6 :1

5. Bartošková Gabriela - Henrieta Šabíková 6:3, 6:1

4. Victoria Višňovská - Petra Jašková 6:3, 6:4

3. Machálková Monika - Hana Palušková 6:1, 6:2

2. Adriana Kršková - Lívia Valková 6:4, 6:3

1. Jana Svedková - Laura Valková 3:6, 3:6

1. št. Bartošková, Machálková - Valková La, Palušková  6:4, 7:5

2. št. Kršková, Přichystalová - Jašková, Šabíková 7:6, 6:2

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

5.  kolo, 6. 6. 2015, TK Senica - TC Empire Trnava (B) 1 : 6

5. Alexandra Rehušová - Karin Kožlejová 1:6, 3:6

4. Gabriela Bartošková - Veronika Andrea Poláková 6:3, 4:6, 6:4

3. Vlasta Přichystalová - Alexandra Lázárová 1:6, 0:6

2. Monika Machálková - Kiara Petrovická 5:7, 6:2, 1:6

1.  Adriana Kršková - Lenka Stará 1:6, 0:6

1. št. Machálková, Bartošková - Stará, Petrovická 5:7, 4:6

2. št. Kršková, Přichystalová - Kožlejová, Lázárová 1:6, 4:6

---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

6. kolo, 13. 6. 2015, TK Šaľa - TK Senica  1 : 6

5. Barbora Fabianová - Kristína Kozáková 0:6, 0:6

4. Karin Zušťáková - Gabriela Bartošková 2:6, 3:6

3. Silvia Zušťáková - Monika Machálková 0:6, 1:6

2. Zuzana Molnárová - Adriana Kršková 6:4, 0:6, 6:3

1. Michala Petrová - Jana Svedková 1:6, 4:6

1. št. Petrová, Zušťáková K - Machálková, Svedková 6:7, 2:6

2. št. Zušťáková S, Molnárová - Kršková, Kozáková 3:6, 4:6

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

7. kolo, 20. 6. 2015, TK Senica - TK Žilina  1 : 6

5. Kristína Kozáková - Veronika Köberlingová 3:6, 0:6

4. Vlasta Přichystalová - Erika Jankovská 1:6, 0:6

3. Monika Machálková - Veronika Pucková 6:3, 6:3

2. Adriana Kršková - Alžbeta Veverková 2:6, 1:6

1. Jana Svedková - Alžbeta Houbová 3:6, 1:6

1. št. Machálková, Svedková - Houbová, Veverková 3:6, 4:6

2. št. Přichystalová, Kršková - Köberlingová, Blašková 3:6, 2:6

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Konečné poradie: 1. TK Žilina, 2. TK Senica, 3. TC Empire Trnava (B), 4. TK Ružomberok, 5. TK Hanaka Zl. Moravce, 6. AŠK Skalica, 7. TK Vrútky, 8. TK Šaľa   

MUŽI A

Kategória: muži, názov súťaže: 2. liga, kapitán: Andrej Slezák

Priezvisko a meno, Registračné číslo, Rebríček SR

1. Sládek Pavol, 661118HM660, 580

2. Čepka Adam, 030225HZ476, 316

3. Čepka Pavol, 010108HZ539, 329

4. Slezák Andrej, 040817HZ831, 316

5. Štefík Ivan, 791001HM465, 254

6. Macek Erich, 730509HM319, 281

7. Drozd Patrik, 690510HM440,129, H

8. Kling Miroslav020316HZ429, 580

9. Masaryk Róbert, 961210HM591, -

----------------------------------------------------------------------------------------------------------  

1. kolo, 25. 4. 2015, TK Senica (A) - TC Topoľčany  4 : 3

5. Patrik Drozd skr.

4. Erich Macek - Peter Valašik 6:2, 6:2

3. Ivan Štefík - Zdenko Goga 6:2, 6:1

2. Andrej Slezák - Ondrej Babala 1:6, 0:6

1. Pavol Čepka - Michal Kapusta 5:7, 0:6

1. št. Macek, Štefík - Babala, Goga 6:4, 6:4

2. št. Drozd, Slezák - Kapusta, Valašik 3:6, 0:6

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. kolo, 2. 5. 2015, TK Spoje Bratislava (A) - TK Senica (A)  6 : 1

5. Zdeno Kapišinský - Patrik Drozd 7:5, 7:6

4. Šimon Krajčovič - Erich Macek6:2, 6:3

3. Martin Kosťov - Ivan Štefík 6:1, 0:6, 6:4

2. Michal Selecký - Andrej Slezák 6:0, 6:0

1. Michal Škrla - Adam Čepkaj 3:6, 7:6, 6:4

1. št. Škrla, Kapišinský - Štefík, Slezák 6:3, 6:4

2. št. Krajčovič, Selecký - Čepka A, Čepka P 4:6, 4:6

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. kolo, 23. 5. 2015, TK Šaľa - TK Senica (A)  3 : 4

5. Roman Rummel - Patrik Drozd 5:7, 5:7

4. Šipkovský Peter - Erich Macek 6:3, 6:3

3. Juraj Hanák - Ivan Štefík 4:6, 4:6

2. Martin Černák - Andrej Slezák 6:3, 6:4

1. Norbert Stoklas - Pavol Čepka 6:7, 5:7

1. št. Černák, Šipkovský - Drozd, Slezák 6:4, 6:1

2. št. Hanák, Rumel - Štefík, Macek 3:6, 3:6

----------------------------------------------------------------------------------------------------------  

4. kolo, 30. 5. 2015TK Senica A - MŠK Iskra Petržalka  4 : 3

5. Patrik Drozd - Michal Horváth 4:6, 1:6

4. Ivan Štefík - František Nemčovič 6:1, 6:1

3. Andrej Slezák - Ondrej Duraj 0:6, 2:6

2. Pavol Čepka  - Lukáš Jeleník 3:6, 7:5, 2:6

1. Adam Čepka - Juraj Pivoluska 6:0, 6:0

1. št. Štefík, Drozd - Horváth, Duraj 6:3, 6:0

2. št. Čepak P, Čepka A - Jeleník, Nemčovič 6:1, 6:1

----------------------------------------------------------------------------------------------------------  

5. kolo, 6. 6. 2015, TC Draci Matúškovo C - TK Senica A  5 : 2

5. Boris Sedláček - Patrik Drozd 2:6, 2:6

4. Juraj Klement - Erich Macek 3:6, 7:5, 6:3

3. Tomáš Bánczi - Ivan Štefík 5:7, 2:6

2. Tomáš Kyselovič - Andrej Slezák 6:4, 6:4

1. Daniel Jurovčík - Pavol Čepkaj 6:3, 6:1

1. št. Sedláček, Bánczi - Macek, Štefík7:6, 6:3

2. št. Kyselovič, Jurovčík - Drozd, Slezák 6:4, 6:4

----------------------------------------------------------------------------------------------------------  

6. kolo, 13. 6. 2015, TK Senica A - Tipex Bratislava  0 : 7

5. Patrik Drozd - Andrej Sládeček 0:6, 2:6

4. Erich Macek - Adam Kyjanička 6:4, 4:6, 6:2

3. Ivan Štefík - Michal Kianička 2:6, 6:3, 0:6

2. Andrej Slezák - Juraj Kramár 6:7, 5:7

1. Pavol Čepka - Peter Faith 1:6, 1:6

1. št. Čepka P, Slezák - Kianička, Sojka 0:6, 0:6

2. št. Macek, Štefík - Krarmár, Faith 3:6, 1:6

----------------------------------------------------------------------------------------------------------  

7. kolo, 20. 6. 2015, TK Triumf (A) - TK Senica (A)  0 : 7

5. Jozef Semjan - Patrik Drozd 2:6, 2:6:

4. Milan Kanka - Erich Macek 5:7, 5:7

3. Jozef Vajda - Ivan Štefík 4:6, 4:6

2. Jozef Blaško - Andrej Slezák 3:6, 4:6

1. Vladimír Lexa - Adam Čepka 2:6, 3:6

1. št. Lexa, Semjan - Macek, Štefík 5:7, 1:6

2. št. Blaško, Vajda - Slezák, Drozd 5:7, 5:7

----------------------------------------------------------------------------------------------------------  Konečné poradie: 1. Tipex Bratislava, 2. TK Spoje Bratislava (A), 3. TC Draci Matúškovo (C), 4. TK Senica (A), 5. TK Triumf (A), 6. MŠK Iskra Petržalka, 7. TC Topoľčany, 8. TK Šaľa. 

MUŽI B

Kategória: muži, názov súťaže: III. trieda, kapitán: Roman Wágner

Priezvisko a meno, Registračné číslo, Rebríček SR

1. Peter Skýpala, 920625HM922, -

2. Miroslav Kling, 770416HM177, 580

3. Róbert Masaryk, 961210HM591, -

4. Peter Juráň, 920811HM485, -

5. Miroslav Jurka, 961016HM616, -

6. Peter Nemrava, 9103304HM897, -

7. Tomáš Wágner, 000325HZ031, - 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------  

1. kolo, 25. 4. 2015, TK Senica (B) - TK Zl. Moravce (B)  6 : 0

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. kolo, 2. 5. 2015, TK Tlmače (B) - TK Senica (B)  3 : 3

4. Vladimír Majzlík - Peter Nemrava 1:6, 4:6

3. Zoltán Tömosközi - Peter Juráň 4:6, 6:2, 7:5

2. Adam Majzlík - Róbert Masaryk 2:6, 4:6

1. Peter Kosorín - Peter Skýpala 6:0, 6:0

1. št. Sitár, Lehocký - Skýpala, Juráň 3:6, 2:6

2. št. Kosorín, Majzlík - Masaryk, Nemrava 6:0, 6:2

----------------------------------------------------------------------------------------------------------  

3. kolo, 23. 5. 2015, TK Senica (B) - TK Dunajská Streda  1 : 5

4. Tomáš Wágner - Sebastián Stankovský 1:6, 1:6

3. Peter Nemrava - Márk Almási 1:6, 0:6

2. Miroslav Jurka - Balász Farkas 1:6, 1:6

1.  Róbert Masaryk - Zalán Klempa 0:6, 0:6

1. št. Jurka, Wágner - Klempa, Farkas 0:6, 1:6

2. št. Masaryk, Nemrava - Almási, Stankovský 6:4, 2:6, 6:3

----------------------------------------------------------------------------------------------------------  

4. kolo, 30. 5. 2015, TK Zlaté Moravce (B) - TK Senica (B)  2 : 4

4. Jaroslav Mikláš - Peter Nemrava 2:6, 7:6, 3:6

3. Ľuboš Bednár - Peter Juráň 0:6, 1:6

2. Juraj Kapolka - Róbert Masaryk 6:4, 6:2

1. Ján Novota - Peter Skýpala 6:1, 6:1

1. št. Mikláš, Debnár - Nemrava, Masaryk 2:6, 4:6

2. št. Kapolka, Novota - Skýpala, Juráň 6:1, 1:6, 5:7

----------------------------------------------------------------------------------------------------------  

5. kolo, 6. 6. 2015, TK Senica (B) - TK Tlmače (B)  0 : 6

4.Tomáš Wágner - Adam Majzlík 1:6, 2:6

3. Peter Juráň - Peter Rakšáni 6:7, 6:0, 4:6

2. Róbert Masaryk - Peter Kosorín 0:6, 1:6

1. Miroslav Kling - Ivan Sitár 2:6, 2:6

1. št. Kling, Juráň - Kosorín, Majzlík 4:6, 2:6

2. št. Masaryk, Wágner - Sitár, Majzlík 4:6, 1:6

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

6. kolo, 13. 6. 2015, TK Dunajská Streda - TK Senica (B)  6 : 0

---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Konečné poradie: 1. TK Dunajská Streda, 2. TK Tlmače (B), 3. TK Senica (B), 4. TK Zlaté Moravce (B)