streda, 26 február 2020
družstvo žien, 1. liga
družstvo mužov, 2. liga
družstvo dorasteniek, I. trieda
družstvo starších žiakov, II. trieda
družstvo mladších žiakov, II.trieda
družstvo mladších žiačok, II. trieda
zmiešané družstvo detí do 10 rokov

 

Vyhlasovanie športovcov roka

Dom kultúry Senica, 25. 2. 2015

 

srm1sr2m

 

Kristína Kozáková má svedomitý prístup k tréningom, je cieľavedomá, má snahu stále sa zlepšovať. V sezóne 2014 súťažila rok v kategórii SŽ. Na turnajoch vo dvojhre vyhrala v Senici. V Topoľčanoch, Priešťanoch, Novom Meste a Zvolene bola v semifinále. Vo štvorhre vyhrala v Senici a Zvolene, vo finále v Zl. Moravciach a Skalici, 4-krát v semifinále. V rebríčku SR v kategórii SŽ je na 10. m. vo dvojhre a na 14. m. vo štvorhre. Trénuje ju Vlasta Přichystalová.

 

Ukončenie súťaží družstiev

TK Senica, 22. 8. 2015

 

mvzm1mvzm11

 

Družstvá našich žien (1. liga) a mužov (2. liga) ukončili úspešnú sezónu športovo-spoločenskou akciou. Zmerali si sily v súťaži družstiev a posedeli pri dobrom občerstvení. 

 

viac

 

Valné zhromaždenie klubu

Volley club Senica, 27. 3. 2015

 

cd1mskolm2

 

Príhovor predsedu klubu
Máme za sebou ďalší úspešný tenisový rok, čo nás oprávňuje konštatovať: máme stabilný systém letnej a zimnej prípravy tenistov, stabilné ekonomické zázemie. Toto umožňuje nerušený chod klubu, pomerne slušné športové výsledky na súťažiach družstiev a jednotlivcov, 20. miesto v hodnotení klubov STZ.

celý príhovor v pdf

 

Školenie vedúcich družstiev

TK Senica, 24. 4. 2015

 

cd1mskolm2

 

Z nášho klubu boli vyškolení Jozef Trávnik a Martin Bečka (družstvo detí), Peter Nemrava (muži B), Pavol Bolebruch (staršie žiačky). školil vedúci rozhodcovskej komisie ZsTZ pán Uhrík.