utorok, 27 september 2022

 

Valné zhromaždenie klubu

Volley club Senica, 24. 1. 2013

 

cd1mvzm08

 

Príhovor predsedu klubu
Opäť sa schádzame začiatkom roka, aby sme zrekapitulovali naše účinkovanie v minulom roku a povedali si tiež pár slov k úlohám v tomto tenisovom roku. Celkové hodnotenie uplynulého roku je určite pozitívne. Oprávňujú nás k tomu dosiahnuté výsledky v športovej oblasti, ale hlavne konštatovanie, že záujem o tenis v Senici je i naďalej a pre jeho rozvoj vytvárame, v rámci našich možností, optimálne podmienk Takto bol zabezpečení tréningový proces, či už v zimnom období, alebo v lete. Chcem vyjadriť poďakovanie tenisovému klubu AŠK Skalica, ktorý nám vyšiel v ústrety pri zabezpečovaní zimnej prípravy v ich nafukovacej hale za veľmi prijateľných podmienok.

 

celý príhovor v pdf

viac

 

Dračie lode

Kunovská priehrada, 27. 7. 2013

 

dlm5srm1

  

Leto je už síce dávno za nami, no určite nie je na škodu pripomenúť si najúspešnejšie netenisové podujatie, na ktorom sa zúčastnili členovia TK Senica. V polovici letných prázdnin totiž rozbúrilo vody Kunovskej priehrady 17-členné družstvo pod menom Tenisové Esá, ktoré sa skladalo z elity TK Senica a niekoľkých fanúšikov tohto športu.

 

viac

 

Vyhlasovanie športovcov roka

Dom kultúry Senica, 25. 2. 2015

 

skolm2skolm2

 

Z nášho klubu boli ocenené: hráčka Kristína Kozáková, trénerka Vlasta Přichystalová.

Kristína Kozáková

Veselá, priateľská, pri tenisových zápasoch rozvážna a bojovná v každej situácii. V minulom roku obsadila v dvojhre 2. m. na turnajoch v Skalici a Brne, 3. m. v Bratislave. Vo štvorhre 1. m. v Brne, 3. m. na siedmich turnajoch. Trénuje ju Vlasta Přichystalová.

Vlasta Přichystalová

Trénerka s vysokými ambíciami, náročná na svojich zverencov. Očakáva od nich vysokú výkonnosť, víťazstvá a dobré umiestnenie. Tenisom žije celý svoj život. Najväčšie úspechy jej zverencov: 24. m. Adriany Krškovej v rebríčku dorasteniek SR, 9. m. Kristíny Kozákovej (MŽ), 20. m. Elišky Krištofovej (SŽ).

 

Brigády na kurtoch

TK Senica, apríl 2013

 

 

valcovanie kurtov