piatok, 19 október 2018
družstvo žien, 1. liga
družstvo mužov, 2. liga
družstvo dorasteniek, I. trieda
družstvo starších žiakov, II. trieda
družstvo mladších žiakov, II.trieda
družstvo mladších žiačok, II. trieda
zmiešané družstvo detí do 10 rokov

2012 SÚPISKA HRÁČOV

  • Dorastenci: Miroslav Jurka, Lukáš Macek, Valášek David

  • Dorastenky: Adriana Kršková, Petra Jablonická, Monika Kubová, Alexandra Rehušová, Lujza Skalová, Pavla Švárna, Alexandra Vícenová, Zuzana Velická, Barbora Weissová

  • Starší žiaci: Hôlka Marek

  • Staršie žiačky: Eliška Krištofová, Dominika Kollárová, Vanda Slabá-Čuvalová, Simona Ladislavová, Nina Trusková, Alexandra Surovková

  • Mladší žiaci: Adam Hrubša, Ján Košík, Juraj Slezák, Rastislav Škojec, Tomáš Wágner, Griguol Filipo

  • Mladšie žiačky: Kristína Kozáková, Alexandra Jamrichová, Linda Mikulíčková, Lucia Poništová, Ema Vícenová, Aneta Čepková

  • Baby tenis: Filová Alexandra, Motus Marcel, Mihalová Slávka, Bolebruchová Ema, Soboličová Ema, Zloch Matej, Stehlíčková Petra, Petrla Alex, Rapáková Laura, Valúchová Kristína, Čepka Timotej, Griguol Masimo, Zago-Slávik Riccardo

  • Minitenis: Cabicarová Ella, Líšková Liliana, Srnánek Martin, Čechová Dianka, Sobolič Peter, Matúš Skubáň, Vizváry Julián, Zelenáková Magdalénka, Zlochová Kristínka, Pazsková Magdalénka

SÚPISKA NA SÚŤAŽE DRUŽSTIEV

 

MUŽI - II. trieda - A

kapitán Ing. Andrej Slezák

náhradník Ivan Štefík  

 ŽENY - II. liga

kapitán Milan Jablonický

náhradník Pavel Jablonický

DORASTENCI - II. trieda

kapitán Vladimír Macek

náhradník Peter Valášek

1. Jurka Miroslav, 961016HM

2. Štefík Ivan, 791001HM465

3. Macek Erich, 730509HM319

4. Slezák Andrej, 740601HM600

5. Čepka Pavol, 750623HM508

6. Sališ Michal, 800823HM554

7. Sládek Pavol, 661118HM660

8. Sadloň Peter, 740214HM773

9. Valášek David, 970109HM678 

 1. Kršková Adriana, 971217HZ068

 2. Jablonická Petra, 950906HZ194

 3. Svedková Jana, 960909HZ975

 4. Rehušová Alexandra, 960126HZ563 

 5. Valachovičová Monika, 831128HZ738

 6. Kopčániová Klaudia, H970407HZ968

 7. Krištofová Eliška, 990224HZ679

 8. Vícenová Alexandra, 960201HZ692

 9. Švárna Pavla, 960610HZ911 

10. Kubová Monika, 940426HZ406  

1. Jurka Miroslav, 961016HM616 

2. Macek Lukáš, 971014HM106

3. Valášek David, 970109HM678 

4. Škojec Rastislav, 000516HM355 

5. Moravanský Richard, 980729HM472

6. Krakovský Matej, H991029HM892, H 

 

 

 

 

 

 

 

 DORASTENKY A - I. trieda

kapitán Pavel Jablonický

náhradník Milan Jablonický 

 DORASTENKY B - II. trieda - A 

kapitán Ján Weiss

náhradník Ing. Marta Kubová  

STARŠIE ŽIAČKY - II. trieda - A 

kapitán Jozef Kollár

náhradník JUDr. Štefan Čuvala 

1. Kršková Adriana, 971217HZ068 

2. Jablonická Petra, 950906HZ194

3. Svedková Jana, 960909HZ975 

4. Rehušová Alexandra, 960126HZ563

5. Krištofová Eliška, 990224HZ679 

6. Kopčániová Klaudia, H970407HZ968

7. Vícenová Alexandra, 000918HZ752

8. Švárna Pavla, 960610HZ911

9. Kubová Monika, 940426HZ406

1. Kopčániová Klaudia, H970407HZ968

2. Vícenová Alexandra,  000918HZ752

3. Kubová Monika, 940426HZ406

4. Švárna Pavla, 960610HZ911 

5. Weissová Barbora, 961019HZ509 

6. Velická Zuzana, 971025HZ608

7. Skalová Lujza, 970612HZ450 

 

1. Kozáková Kristína, 010108HZ539

2. Trusková Nina, 980812HZ654

3. Kollárová Dominika, 990626HZ587

4. Slabá-Čuvalová Vanda, 990313HZ017

5. Jamrichová Alexandra, 000325HZ031

6. Surovková Alexandra, 990712HZ848

7. Mikulíčková Linda, 000419HZ184 

 

 

 

 MLADŠÍ ŽIACI - II. trieda - A 

kapitán Rastislav Škojec

náhradník Ing. Andrej Slezák

 MLADŠIE ŽIAČKY - II. trieda - A 

kapitán Ing. Miroslav Mikulíček

náhradník Mgr. Juraj Vícen

 

1. Škojec Rastislav, 000516HM355

2. Wágner Tomáš, 000821HM922

3. Bábik Benjamin, 10224HM385

4. Slezák Juraj, 010908HM034

5. Hrubša Adam, 000902HM244

6. Košík Ján, 010911HM966    

1. Jamrichová Alexandra, 000325HZ031

2. Mikulíčková Linda, 000419HZ184

3. Krajčírová Natália, H000520HZ259

4. Vícenová Ema, 000918HZ752

5. Hladíková Patrícia, 001229HZ224