utorok, 27 september 2022

 

Vyhlasovanie športovcov roka

Dom kultúry Senica, 28. 2. 2012

 

skolm2skolm2

 

Adriana Kršková je talentovaná tenistka. Na tenisovom dvorci má dobrý prehľad, predvídavosť a má rýchlu a pevnú ruku. Tenis ju veľmi baví a vypĺňa všetok jej voľný čas. V kategórii starších žiačok sa v minulom roku stala majsterkou zs. regiónu v dvojhre, v štvorhre sa dostala do finále. Trénuje ju Vlasta Přichystalová.

 

Školenie vedúcich družstiev

TK Senica, 21. 5. 2012

 

cd1msvdm2

 

Z nášho klubu boli vyškolení Mgr. Juraj Vícen a Andrea Filová. Klub počíta s ich aktívnou spoluprácou počas súťaží družstiev.

 

Otvorenie nafukovacej haly

Senica, 26. 10. 2012

 

chybaskolm2

 

Náš klub sa dočkal. Krytá hala sa stala skutočnosťou. O jej existenciu sa pričinili najmä: primátor RNDr. Ľubomír Parízek, riaditeľ RSMS Bc. Ľubomír Štvrtecký a niekoľkoročné úsilie predsedu TK Senica Milana Jablonického.

viac...

 

Valné zhromaždenie klubu

reštaurácia Jednota, 2012

 

cd1mskolm2

 

Príhovor predsedu klubu
Schádzame sa na výročnom rokovaní, ktoré má zhodnotiť našu činnosť za uplynulé obdobie a vytýčiť si ciele do novej sezóny. 

celý príhovor v pdf

viac...

 

Ukončenie súťaží družstiev

TK Senica, 28. 6. 2012

 

mvzm1mvzm1

 

Predseda klubu zhodnotil priebeh a výsledky súťaží. Hráči bez prehry vo dvojhrách: Ivan Štefík, Pavla Švárna, Jana Svedková. Jedna prehra: Kristína Kozáková, Petra Jablonická.

viac...

 

Brigády na kurtoch

TK Senca, apríl 2012

 

bk01mbk02m

 

Vytúžená jar prišla. Členovia klubu alebo ich rodičia zobrali do rúk náradie. Tohtoročnej brigády sa zúčasnilo aj niekoľko žien.

viac

 

Svadba našej trénerky

Senica, 2012

 

sv1msv3m

 

Naša bývalá hráčka a súčasná trénerka MUDr. Gabriela Šefčíková sa vydala. Jej manžel Gabriel Bartošek je reprezentant SR v sálovom futbale, baví ho aj rekreačný tenis. Výbor TK Senica praje novomanželom dlhé a šťastné spolužitie. Nové priezvisko trénerky je Bartošková.