Kristína Kozáková hrá tenis od šiestich rokov. Má prirodzený športový talent a vhodné povahové vlastnosti pre tenis. Jej prednosťou v hre je vyrovnanosť a kľud, v zápasoch prejavuje veľký zápal do hry, bojuje o každú loptu za akéhokoľvek stavu. V roku 2010 sa stala víťazkou siedmych turnajov: v Slavkove, Partizánskom, Trnave, Senici, Piešťanoch a Topoľčanoch. Na šiestich turnajoch skončila na 2. m. a v Kyjove bola tretia. Hosťovala v Topoľčanoch v súťaži družstiev Detský Fed Cup, v slovenskom finále obsadili 4. miesto. Trénuje ju Vlasta Přichystalová.

Družstvo starších žiačok

Dievčatá sú veselý kolektív, zodpovedajúci ich veku. Všetky hrajú rady súťaž družstiev, pretože väčšiu časť roka hrajú samostatne po turnajoch. V zápasoch družstiev bojuje vždy každá naplno, lebo si uvedomujú, že nehrajú len za seba. Dievčatá obsadili v súťaži družstiev 2. miesto a zabezpečili si postup na majstrovstvá SR. Trénuje ich Vlasta Přichystalová.