družstvo mladších žiačok, II. trieda
zmiešané družstvo detí do 10 rokov

Turnaj chlapcov do 9 rokov
TK Senica, 10. 7. 2010

Turnaja sa zúčastnilo 16 chlapcov. Vo finále vyhral Adam Arbet (TK Kúpele Piešťany) nad Jánočom Feketem (TK Dunajská Streda) 4:0. O 3. miesto vyhral Kopál nad Neštickým 4:0. Juraj Slezák skončil na 7. mieste, Alex Petrla mal súťažnú premiéru. Turnaj organizovali Ján Paška a Vlasta Přichystalová.

Turnaj starších žiačok C
TK Senica, 13. 7. 2010

Turnaja sa zúčastnilo 14 dievčat. Vo finále dvojhry vyhrala Gabriela Lacková (TK Sparta Pov. Bystrica) nad Klaudiou Kopčániovou (TC Empire Trnava) 2:0. Tretie miesto získali Michaela Záhradníkova (TK Kúpele Piešťany) a Jana Jánošíková.Vo finále štvorhry vyhrala dvojica Michaela Kořistová (TK Kúpele Piešťany) a Michaela Záhradníková (TK Kúpele Piešťany) nad dvojicou Michaela Rusnáková (TC Empire Trnava) a Petra Mária Kerdiková (TK Ihrisko Bratislava) 2:0. Turnaj organizovali Vlasta Přichystalová a Ján Paška.

Turnaj dorastencov D
TK Senica, 28. 8. 2010

Vo finále dvojhry vyhral Ján Jurišta (ŠK TC Dúbravka) nad Marekom Vaníčkom (TK Atlantis Bratislava) 6:1, 6:3. Tretie miesto získali Amir Samsubarov (Ruská rep.) a Adam Mičjan (TK Slovan Bratislava). Domáci hráči: Róbert Masaryk (1. kolo), Lukáš Macek, Dávid Valášek 2. kolo, Miroslav Jurka, Peter Juráň, Peter Skýpala (štvrťfinále). Vo finále štvorhry vyhrala dvojica Jurišta, Vaníček nad dvojicou Juráň, Skýpala 6:1, 6:2. Tretie miesto získali Vladimír Chovan (TC Empire Trnava), Marek Lukačovič (TC Empire Trnava) a Filip Trifkovič (TK Inter Bratislava), Amir Samsubarov. Turnaj organizovala Vlasta Přichystalová.

Turnaj dievčat do 9 rokov
TK Senica, 11. 7. 2010

Turnaja sa zúčastnilo 10 dievčat. Poradie: 1. Kristína Kozáková (TK Senica), 2. Nina Mičová (TK Kúpele Piešťany), 3. Nikola Cesneková (TK Kúpele Piešťany), 4. Sára Huttová (Blava Jasl. Bohunice, 5. Sára Suchánková (Dúbravka Bratislava), 6. Karin Handiaková (Slovan Bratislava), 7. Václava Špírková (TK 77 Skalica), 8. Danka Jakúbková (TK 77 Skalica), 9. Kristína Hrazdilová (TK 77 Skalica), 10. Alexandra Filová (TK Senica). O 3. miesto vyhrala Cesneková nad Hutovou 4:1, o 1. miesto vyhrala Kozáková nad Mičovou 4:1. Turnaj organizovali Ján Paška a Vlasta Přichystalová.

Turnaj mladších žiakov B
TK Senica, 12. 8. 2010

Turnaja sa zúčastnilo 20 chlapcov. Naši hráči sa turnaja nezúčastnili. Vo finále dvojhry vyhral Martin Fekiač (Lieskovský tenisový klub) nad Ondrejom Chamrazom (TK Kúpele Piešťany) 6:1, 6:1. Tretie miesto získali Adrián Kočiš (TK Baník Prievidza) a Adam Kakula (TC Tpopoľčany). Vo finále štvorhry vyhrala dvojica Roman Levčík (OZ Slávia Trnava), Martin Fekiač nad dvojicou Adrián Kočiš (TK Baník Prievidza), Tomáš Kvak (OZ Slávia Trnava) 7:5, 6:3. Tretie miesto získali dvojica Adam Kakula, Ondrej Chamraz a dvojica  Radovan Kopál (TK Kúpele Piešťany), Adam Stacho (TK HSC Piešťany). Turnaj organizovala Vlasta Přichystalová.

Turnaj dorasteniek D
TK Senica, 29. 8. 2010

Turnaja sa zúčastnilo 19 dievčat. Vo finále dvojhry vyhrala Laura Svatíková (TCM Trenčín) nad Janou Svedkovou (KRT Ostrov Trenčín) 6:2, 6:0. Tretie miesto získali Adriana Kršková a Petra Jablonická (TK Senica). Ostatné domáce hráčky: Pavla Švárna,  Dominika Kollárová, Alexandra Vícenová, Eliška Krištofová, Bibiana Petrlová 2 kolo. Vo finále štvorhry vyhrala dvojica Jana Svedková, Adriana Kršková nad dvojicou Petra Šimová, Bronislava  Piešťanská (TK Kúpele Piešťany) 4:1, 4:2. Tretie miesto získali dvojice Eva Krupová (Fortuna tenis Trnava), Pavla Švárna a Alexandra Vícenová, Eliška Krištofová.

Turnaj starších žiakov C
TK Senica, 12. 7. 2010

Turnaja sa zúčastnilo 19 chlapcov. Vo finále dvojhry vyhral Marcel Musil (TC Empire Trnava) nad Lukášom Bedřichom (TK Kúpele Piešťany) 2:0. Výsledky našich hráčov: David Valášek, Rastislav Škojec 1. kolo, Miroslav Jurka 2. kolo. Vo finále štvorhry vyhrala dvojica Miroslav Jurka (TK Senica) a Lukáš Bedřich (TK Kúpele Piešťany) nad dvojicou Michal Aurel Doval (TC Empire Trnava), Marcel Musil (TC Empire Trnava) 2:1. Turnaj organizovala Vlasta Přichystalová.

Turnaj mladších žiačok B
TK Senica, 13. 8. 2010

Turnaja sa zúčastnilo 30 dievčat. Vo finále dvojhry vyhrala Nikola Zelenayová (TK Kúpele Piešťany) nad  Petrou Kerdíkovou (TK Ihrisko) 7:6. 6:4. Tretie miesto získali Rea Moravcová (TK Spartak Komárno) a Laura Marosiová (Tenis Kompex Košice). Naše hráčky vypadli v 1 kole. Vo finále štvorhry vyhrala Petra Kerdiková a Carolina Guglielmetti (TK Slovan Bratislava) nad dvojicou Rea Moravcová, Lenka Stará (TK Spartak Komárno) 6:7, 6:2,10:5. Tretie miesto získali Kanichová (TK Pezinok), Manduchová (TK Hlohovec) a dvojica Zelenayová, Michaela Rusnáková (TC Empire Trnava). Turnaj organizovala Vlasta Přichystalová.