piatok, 19 október 2018
družstvo žien, 1. liga
družstvo mužov, 2. liga
družstvo dorasteniek, I. trieda
družstvo starších žiakov, II. trieda
družstvo mladších žiakov, II.trieda
družstvo mladších žiačok, II. trieda
zmiešané družstvo detí do 10 rokov

VÝSLEDKY

12. 9. 2015 Turnaj NH vo štvorhre

 

skupina A

Spiššák

Vlasák

Fukna

Búran

Slezák

Sadloň

Dobročan

Hegeduš

Paška

Trávnik

4.

Spiššák, Vlasák

*

4:1, 4:1

1:4, 4:1, 13:15

0:4, 1:4

4:1, 3:4, 9:11

5.

Fukna, Búran 

 1:4, 1:4

 *

0:4, 0:4

0:4, 0.4 

2:4, 4:2, 4:10 

1.

Slezák, Sadloň

4:1, 1:4, 13:15

4:0, 4:0

 *

2:4, 4:2, 11:9

4:0, 4:2

2.

Dobročan, Hegeduš

4:0,4:1

4:0, 4.0

4:2, 2:4, 9:11

*

4:0, 4:2

3.

Paška, Trávnik

1:4, 4:2, 11:9

4:2, 2:4, 10:4

0:4, 2:4

0:4, 2:4

*

 

skupina B

Juráň

Juráň

Vizváry

Havlíček

Kochan

Kelény

Barcaj

Lauko

Jablonická

Vícenová

1.

Juráň, Juráň

*

4:1, 4:1 

0:4, 4:1, 10:4 

4:0, 4:0 

4:0, 4:2 

5.

Vizváry, Havlíček

1:4, 1:4 

*

0:4, 0:4 

1:4, 2:4

0:4, 1:4 

2.

Kochan, Kelény

4:0, 1:4, 6:10 

4:0, 4:0 

*

4:1, 2:4, 10:6 

4:0, 4:2 

4.

Barcaj, Lauko

0:4, 0:4 

4:1, 4:2 

 1:4, 4:2, 6:10

*

 1:4, 1:4

3.

Jablonická, Vícenová

0:4, 2:4 

4:0, 4:1 

0:4, 2:4 

 4:1, 4:1

*

 

skupina C

Skýpala

Skýpala

Kamenský

Kočvara

Macenauer

Wolf

Dorúšek

Dorúšek

Wágner

Jablonický M

 

Skýpala, Skýpala

*

4:2, 4:2

0:4, 4:1, 10:5

1:4, 1:4 

4:1, 4:0

 

Kamenský, Kočvara

2:4, 2:4

*

0:4, 4:1, 4:10

3:4, 1:4 

4:1, 4:1

 

Macenauer, Wolf

4:0, 1:4, 5:10

4:0, 1:4, 10:4

*

0:4, 0:4

4:1, 4:0

 

Dorúšek, Dorúšek

4:1, 4:1

4:2, 4:1

4:0, 4:0

*

4:1, 4:1

 

Wágner, Jablonický M

1:4, 0:4 

1:4, 1:4

1:4, 0:4 

1:4, 1:4

*

skupina D

Krška

Kršková

Smetana

Hrabovský

Šrámek

Valenčík

Vavák ml

Mokoš ml

 -

2.

Krška, Kršková

*

4:1, 4.1

4:0, 4:1

1:4, 4:1, 4:10

 -

Smetana, Hrabovský

1:4, 1:4

*

3:4, 4:1, 11:9

1:4, 1:4

 -

Šrámek, Valenčík

 0:4, 1:4

4:3, 1:4, 9:11

*

0:4, 2.4 

 -

1.

Vavák ml, Mokoš ml

4:1, 1:4, 10:4

4:1, 4:2

4.0, 4.2

*

 -

 

štvrťfinále semifinále finále víťaz
A1 Slezák, Sadloň Krška, Kršková Krška, Kršková

Krška, Kršková / 4:2, 4:1

D2 Krška, Kršková 
B1 Juráň, Juráň Juráň, Juráň
C2 Skýpala, Skýpala
B2 Kochan, Keleny  Dorúšek, Dorúšek Dorúšek, Dorúšek 
C1 Dorúšek, Dorúšek 
A2 Dobročan, Hegeduš Vavák, Mokoš 
D1 Vavák, Mokoš