piatok, 19 október 2018
družstvo žien, 1. liga
družstvo mužov, 2. liga
družstvo dorasteniek, I. trieda
družstvo starších žiakov, II. trieda
družstvo mladších žiakov, II.trieda
družstvo mladších žiačok, II. trieda
zmiešané družstvo detí do 10 rokov

DVOJHRA DO 40 ROKOV

29. 8. 2015   Turnaj NH v dvojhre, do 40 rokov (14 hráčov)

skupina A

 Bartošková

 Zuščík

 Eisner

 Otrubčák

Bolebruch

 2

 Bartošková

*

6:0

6:2

7:5

1:6

 5

 Zuščík

0:6

*

3:6

6:7

0:6

 4

 Eisner

2:6

6:3

*

6:7

1:6

 3

 Otrubčák

5:7

6:2

6:4

*

3:6

 1

 Bolebruch

6:1

6:0

6:1

6:3

*

skupina B

 Dobročan ml

 Hrabovský

 Hegeduš

Fukna

  Valenčík

 1

Dobročan ml

*

7:6

4:6

6:0

6:2

 2

Hrabovský

6:7

*

6:2

6:3

6:0

 4

Hegeduš

6:4

2:6

*

6:0 skr

5:7

 5

Fukna

0:6

1:6

0:6 skr

*

2:6

 3

Valenčík

2:6

0:6

7:5

6:2

*

skupina C

 Herda

 Ľalík

 Mihál

 Pšurný

-

 3

 Herda

*

2:6

2:6

7:5

 -

 1

Ľalík

6:2

*

6:3

6:1

 -

 2

 Mihál

6:2

1:6

*

6:0

 -

 4

 Pšurný

5:7

1:6

0:6

*

 -

 

štvrťfinále

semifinále

finále

víťaz

 A1

 Bolebruch

Bolebruch

6:0

Bolebruch

6:1

Bolebruch

7:6

 B3

 Hegeduš

 B2

 Hrabovský

Hrabovský

6:0

 C2

 Mihál

 C1

 Ľalík

Bartošková

6:4

Bartošková

6:1

 A2

 Bartošková

 A3

 Otrubčák

Dobročan

6:1

 B1

 Dobročan

DVOJHRA NAD 40 ROKOV

29. 8. 2015   Turnaj NH v dvojhre, nad 40 rokov (16 hráčov)

skupina A

 Kamenský

 Janík

 Skýpala

 Vartiak

 1

 Kamenský

*

6:2

6:3

7:6

 4

 Janík

2:6

*

4:6

2:6

 3

 Skýpla

3:6

6:4

*

4:6

 2

 Vartiak

5:7

6:2

6:4

*

skupina B

 Juráň

 Macenauer

 Medlen

Jankovič I

 1

Juráň

*

6:1

6:1

6:1

 3

Macenauer

1:6

*

5:7

6:0

 2

Medlen

1:6

7:5

*

6:2

 4

Jankovič I

1:6

0:6

2:6

*

skupina C

 Kašša

 Grančič

 Jankovič R

 Koochan

 3

 Kašša

*

0:6

6:3

6:2

 1

Grančič

6:0

*

6:2

6:1

 2

 Jankovič R

3:6

2:6

*

7:6

 4

 Kochan

2:6

1:6

6:7

*

skupina D

 1

Spiššák

Spiššák

Havlíček

Fodor

Marko

 3

 Havlíček

*

6:2

6:0

6:2

 2

 Fodor

2:6

*

2:6

-

 4

 Marko

2:6

2:6

-

*

 

štvrťfinále

semifinále

finále

víťaz

 A1

 Kamenský

Kamenský

6:3

Kamenský

6:4

Grančič

6:3

 D2

 Fodor

 B1

 Juráň

Juráň

6:1

 C2

 Kašša

 B2

 Medlen

Grančič

6:1

Grančič

7:6

 C1

 Grančič

 A2

 Vartiak

Spiššák

6:1

 D1

 Spiššák