piatok, 19 október 2018
družstvo žien, 1. liga
družstvo mužov, 2. liga
družstvo dorasteniek, I. trieda
družstvo starších žiakov, II. trieda
družstvo mladších žiakov, II.trieda
družstvo mladších žiačok, II. trieda
zmiešané družstvo detí do 10 rokov

2012 Záverečný turnaj NH v dvojhre

2012 Záverečný turnaj neregistrovaných hráčov v dvojhre

 

TURNAJ NAD 40 ROKOV

1. Hráči sú rozdelení do štyroch skupín.

2. V skupinách sú nasadení minimálne semifinalisti z predchádzajúcich ročníkov (sú označení tučným písmom).

3. Hrá sa systémom každý s každým na jeden set od stavu podľa dohody hráčov na začiatku turnaja.

4. Prví dvaja z každej skupiny postupujú do štvrťfinále pavúka.

5. Pavúk štvrťfinále: A1-D2, A2-D1, B1-C2, B2-C1

 

skupina A

Dobročan

Mokoš

Paška

Smetana

 

 

 

 

 

 

 

skupina B

Medlen

Pšurný

Fodor

Vajaš

Davidek

 

Miroslav Dobročan

-

6:1

6:1

6:2

1. 

Marián Medlen

-

6:1

7:6

6:2 

 6:1

1.

Milan Mokoš

1:6

-

7:5

6:3

2.

Ľubomír Pšurný

1:6

-

1:6

1:6

6:2

4.

Ján Paška

1:6

5:7

 -

1:6 

4.

Jaroslav Fodor

6:7

6:1

-

6:2 

6:2

2.

Radek Smetana

2:6

3:6

 6:1

 -

3.

Peter Vajaš

2:6

6:1

2:6 

-

6:1

3.

 

 

 

 

 

 

Roman Davidek

1:6

2:6

2:6

1:6

 -

5.

 

skupina C

Pauli

Spiššák

Sobolič

Jablonický

 

 

 

 

 

 

 

skupina D

Janík

Grimm

Bochníček

Komáček

Varga

 

Pauli

 -

6:1

6:2

6:2

1.

Ferdinand Janík

 -

3:6

3:6 

6:2 

6:2

3.

Ivan Spiššák

1:6

 -

1:6

6:2

3.

Rastislav Grimm

6:3

-

6:3 

6:2 

6:1

1.

Peter Sobolič

2:6

6:1 

 -

6:1

2.

Milan Bochníček

6:3

3:6 

 -

6:2 

6:2

2.

Milan Jablonický

2:6

2:6 

1:6

 -

4.

Ivan Komáček

2:6

2:6

2:6

-

6:3

4.

 

 

 

 

 

 

Varga

2:6

1:6

2:6

3:6 

-

5.

Miroslav Dobročan

 Miroslav Dobročan  (6:2) 

Miroslav Dobročan (6:3) 

Miroslav Dobročan (6:3)

Milan Bochníček

Marián Medlen

 Marián Medlen                  

Peter Sobolič

Jaroslav Fodor

 Pauli (6:2)                       

Pauli (6:1)                        

Pauli

Rastislav Grimm

 Rastislav Grimm (6:4)         

Milan Mokoš


 

TURNAJ DO 40 ROKOV

1. Hráči sú rozdelení do dvoch skupín - 6 v skupine A,  5 v skupine B.

2. V skupinách sú nasadení minimálne semifinalisti z predchádzajúcich ročníkov (sú označení tučným písmom).

3. Hrá sa systémom každý s každým na jeden set od stavu podľa dohody hráčov na začiatku turnaja.

4. Prví dvaja z každej skupiny postupujú do semifinále pavúka.

5. Pavúk semifinále: A1-B2, A2-B1

 

skupina A

Sládek

Závodský

Fukna

Vavák ml.

Holcer

Vavák st.

 

Bohumír Sládek

-

0:6 skr. 

3:6 

4:6 

2:6

3:6

4.

Peter Závodský

6:0 skr.

-

0:6

0:6 

1:6

0:6

6.

Jaroslav Fukna

6:3

6:0

-

1:6 

0:6 

0:6

5.

Peter Vavák ml.

6:4

6:0

6:0

-

6:2 

4:6

1.

Ladislav Holcer

6:2

6:1

6:0

 2:6

-

6:3

3.

Peter Vavák st.

6:3

6:0

6:0 

 6:4

3:6

-

2.

 

skupina B

Mihál

Čepka

Bartošková

Petrla

 Vizváry

 

 

Andrej Mihál

-

2:6

 0:6

2:6

4:6

 

5.

Pavol Čepka

6:2

 -

 6:3

4:0

6:2 

 

1.

Gabriela Bartošková

6:0

3:6

 -

6:4

6:2

 

2.

Jaroslav Petrla

6:2

0:4 skr.

4:6

 -

6:0 

 

3.

Peter Vizváry

6:4

2:6

2:6

0:6

-

 

4.

 

Peter Vavák ml.

 Peter Vavák ml. (6:1)

 Peter Vavák ml. (6:4)

Gabriela Bartošková

Pavol Čepka

 Pavol Čepka (7:6)       

Peter Vavák st.