piatok, 19 október 2018
družstvo žien, 1. liga
družstvo mužov, 2. liga
družstvo dorasteniek, I. trieda
družstvo starších žiakov, II. trieda
družstvo mladších žiakov, II.trieda
družstvo mladších žiačok, II. trieda
zmiešané družstvo detí do 10 rokov

2014 Záverečný turnaj NH v dvojhre

6. 9. 2014 Turnaj NH v dvojhre, do 40 rokov

skupiny

štvrťfinále

semifinále

finále

víťaz

 

A1

Bartošková

Bartošková

6:0

Bartošková

6:3

Bartošková

7:5

skupina A 

Bartošková

Dobročan

Bartošek

Fukna

Bartošková

*

6:3

7:6

6:1

Dobročan

3:6

*

6:3

6:1

D2

Vizváry

Bartošek

6:7

3:6

*

6:2

Fukna

1:6

1:6

2:6

*

 

B1

Vavák

Vavák

6:3

skupina B 

Závodný

Vavák

Ľalík

Valenčík

Závodný

*

3:6

6:4

6:1

Vavák

6:3

*

6:3

6:4

C2

Rebič

Ľalík

4:6

3:6

*

6:4

Valenčík

1:6

4:6

4:6

*

 

B2

Závodný

Čepka

6:1

Čepka

7:6

skupina C 

Čepka

Nemrava

Rebič

Lakatoš

Čepka

*

6:1

7:5

6:0

Nemrava

1:6

*

2:6

6:1

C1

Čepka

Rebič

5:7

6:2

*

6:3

Lakatoš

0:6

2:6

3:6

*

 

A2

Dobročan

Dobročan

x:x

skupina D 

Medveď

Zuščík

Vizváry

Javorský

Medveď

*

6:2

6:2

6:3

Zuščík

2:6

*

1:6

3:6

D1

Medveď

Vizváry

2:6

6:1

*

6:3

Javorský

3:6

6:3

3:6

*

 

 Vo finále turnaja útechy vyhral Gabriel Bartošek nad Jaroslavom Fuknom 6:3.


6. 9. 2014 Turnaj NH v dvojhre, nad 40 rokov

skupiny

štvrťfinále

semifinále

finále

víťaz

 

A1

Kamenský

Kamenský

6:1

Pauli

7:5

Pauli

x:x

skupina A 

Kochan

Davidek

Kamenský

Smetana

Kochan

*

7:5

3:6

2:6

Davidek

5:7

*

3:6

1:6

D2

Havlíček

Kamenský

6:3

6:1

*

6:1

Smetana

6:2

6:1

1:6

*

 

B1

Pauli

Pauli

x:x

skupina B 

Pauli

Kašša

Vartiak

Jablonický

Pauli

*

6:4

x:x

6:4

Kašša

6:3

*

6:2

6:4

C2

Skýpala

Vartiak

x:x

2:6

*

6:4

Jablonický

4:6

4:6

4:6

*

 

B2

Kašša

Kašša

6:4

Kašša

6:3

skupina C 

Janík

Spiššák

Skýpala

Varga

Janík

*

6:2

6:7

6:2

Spiššák

2:6

*

7:6

6:1

C1

Janík

Skýpala

7:6

6:7

*

6:2

Varga

2:6

1:6

23:6

*

 

A2

Smetana

Smetana

7:6

skupina D 

Havlíček

Juráň

Marko

Pšurný

Havlíček

*

3:6

6:3

6:4

Juráň

6:3

*

6:1

6:3

D1

Juráň

Marko

3:6

1:6

*

4:6

Pšurný

4:6

3:6

6:4

*

 

Vo finále turnaja útechy vyhral Ľubomír Pšurný nad Miroslavom Markom 4:3.

 

{vsig}tunh/060914{/vsig}